Doradztwo finansowe

Doradca finansowy – Jakub Grudzień

Pośrednik kredytowym w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych firmowych oraz leasingów. Współpracujący praktycznie ze wszystkimi większymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce. W branży finansowej jest od ponad 8 lat. Przez cały okres pracy w branży finansowej uruchomił około 70 mln zł kredytów łącznie, to setki umów kredytowych zarówno z klientami indywidualnymi oraz firmami.

W swojej ofercie posiada wszystkie kredyty i produkty bankowe dostępne na rynku. Klienci cenią go za sumienność, profesjonalne doradztwo z zakresie kredytów.

Kontakt:

telefon: +48 796 121 661
e-mail: grudzien.finanse@gmail.com

Co zyskujesz korzystając z usług doradcy finansowego?

„Dzięki współpracy ze mną zaoszczędzisz bardzo dużo swojego czasu oraz pieniędzy. Chronię również Twoje interesy przed nie uczciwymi i drogimi ofertami bankowymi - dobierając produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz informując Cię już na początku o wszystkich kosztach. Dzięki temu iż w ofercie posiadam produkty kredytowe większości banków już na pierwszym spotkaniu mam możliwość porównania ofert wielu banków dla Ciebie oraz przedstawienia wszystkich zalet i minusów kredytu w danym banku. Załatwiam za Ciebie większość rzeczy związanych z dokumentacją kredytową, pozostaję w stałym kontakcie z deweloperami, bankiem oraz przeprowadzam cały proces kredytowy zaczynając od podpisania wniosku kredytowego, a kończąc na podpisaniu umowy oraz wypłacie poszczególnych transz na rzecz dewelopera.

Każdy klient może również liczyć na moją pomoc w obsłudze posprzedażowej oraz doradztwie w każdym zakresie dotyczącym finansów. Za moje usługi nie pobieram żadnych opłat od klienta - moje wynagrodzenie jest po stronie banków. Niewątpliwie dużym plusem korzystania z moich usług jest możliwość porównania ofert wielu banków, wybrania tej najkorzystniejszej dla Ciebie oraz negocjacji warunków w banku w Twoim imieniu.

Dzięki mojej długoletniej współpracy z większymi bankami w Polsce znam wielu dyrektorów placówek oraz specjalistów którzy zajmują się procesowaniem wniosków co za tym idzie mam możliwość monitorowania na bieżąco całego procesu kredytowego. Często okazuje się również, że warunki kredytu które udało mi się wynegocjować dla klienta w banku są o wiele bardziej atrakcyjne niż klient sam mógłby uzyskać idąc do dowolnego oddziału banku.

Siedziba mojej firmy znajduje się w Krakowie, ale jestem mobilny i dojadę we wskazane przez klienta miejsce.

Będę również obecny w Nowym Sączu w biurze sprzedaży w wybrane dni – proszę o wcześniejszą rezerwację terminu spotkania.”

Jakub Grudzień